שירותי ליווי

Byעורכת

שירותי ליווי

צהריים טובים,

שמי אלינה ואני מספקת שירותי ליווי בדיוק כמו נערות ליווי. רציתי לשדר לכם היום שיחה לדוגמה על שירותי ליווי.

אדוארד: איך הולך?

אלינה: לא כל כך טוב. כנראה, אנחנו צריכים את הבית מחדש. הרבה כסף ועונת הקיץ של הכנסים הסתיימה עבורי.

אדוארד: אני אעזור אם אני יכול…

אלינה: טוב…

אדוארד:???

אלינה: אתה יודע איך דיברנו על לעשות את זה בחיים האמיתיים?

אדוארד: עושה מה, בדיוק?

אלינה: לוקחים את השד הולנדית בשידור חי ובחיים האמיתיים.

אדוארד: את הולכת להיות עובדת מין באופן אישי ולספק שירותי ליווי?

אלינה: אמרתי שתהיה הראשון לדעת אם אחליט ללכת בדרך הזו…

אדוארד: 😉 כן…

אלינה: ובכן, אני שוקלת לנסות את זה. אני אהיה הזונה שלך בחיים האמיתיים. ואתה תהיה הלקוח הראשון שלי.

אדוארד: מתי, איפה וכמה?

אלינה: אני צריכה 500 שקל לפחות.

אדוארד: את רוצה לפגוש אותי בבר של המלון?

אלינה ::מסמיקה: בסדר…

אדוארד: את תהיי המלווה שלי ללילה. נאכל ארוחת ערב ושתייה לפני שנלך לחדר. זה בסדר?

אלינה: מהנהנת בראש:: בסדר.

אדוארד: מחר בלילה.

אלינה: בסדר.

אדוארד: אני יכול לבקש ממך טובה אחת.

אלינה: בטח.

אדוארד: אני יודע שהמחוך שלך הוא חלק מובהק מהמראה שלך, אבל האם לא יכולת ללבוש אותו למפגש שלנו? אני רוצה להרגיש ילד כשאני כורך את זרועותיי סביבך. זה בסדר?

אלינה: מסמיקה: כן…

****

בר המלון לא היה צפוף. לקחתי שולחן שבו יכולתי לצפות בכניסה. לא רציתי להתגעגע אליה, בהנחה שהיא באה. היא יכולה לשנות את דעתה.

עומדת בכניסה לבר, מוארת מאחור באורות הבוהקים של הלובי, הילה של אור הקיפה את אלינה. הקרניים הקטנות שענדה זיהו אותה למרות שהשאר שלה היה מוצל. היא יצאה מאור הדלת אל חלל שקט כדי לתת לעיניה להסתגל לחדר האפלולי. יצא לי ליהנות מהתלבושת ומהפרזנטציה שלה, כמו מציצנית אמיתית, לפני שהיא באה אליי.

אלינה פסעה על עקבי חשפניות מורמות וגרבי רשת. היא לבשה שמלת קולר שחורה פשוטה שנצמדה לקימורים שלה והראתה את הגרביים שלה כמעט עד לחלק העליון. פטמותיה עטפו את הבד הדק שחפן את שדיה. היא ערמה את שערה פרט לכמה קווצות שמסגרתו את פניה וליטפו את כתפיה החשופות. היא ענדה את זוג הקרניים הקצרות שאני חושב עליהן כאל קרני סוקובוס של תינוקות. כל כך מתאים. היא סרקה את הבר. הרמתי זרוע, והיא חייכה. הבטתי בה צועדת על פני החדר. היה נדנוד קל בירכיה וחיוך כשהיא המשיכה לעברי. חייכתי.

"שלום, אלינה," קמתי על רגלי כדי להיגרר לחיבוק חזק. שמחתי שהיא תסכים לוותר על המחוכים הטעימים שלה. תחושת הגוף החם שלה כשהיא משכה אותי חזק גרמה לי לחשוב על הארוחה הקודמת. כשהיא שחררה אותי, רכנתי פנימה ונשקתי לה על השפתיים. עיניה היו פעורות מאחורי משקפיה. תפסתי אותה בהפתעה, אבל היא רכנה אל הנשיקה, לא פה פעור אלא חמה וסקסית. טבעת השפתיים שלה הרגישה מוזרה על שפתי, אבל אהבתי אותה. החזקנו את הנשיקה דקה קצרה. יותר מדי הפגנת חיבה פומבית ואולי נתבקש לעזוב. לא רציתי לעשות סצנה ב'דייט' הראשון שלנו. זה מה שאתה קורא לזה כשאתה שוכר מלווה?

בחרתי שולחן פינתי. היא ישבה לידי כך שאף אחד מאיתנו לא היה עם הגב לשאר הפטרונים. היינו צריכים לדבר על זה לפני שהתחייבנו לדרך פעולה בלתי הפיכה. כמובן, היא הייתה קרובה מספיק כדי שארגיש את חום הרגל שלה נגד שלי. לאחר שהזמנו יין מהמלצרית המרחפת, הנחתי בזהירות את ידי על השולחן. הפיתוי לגעת ולהקניט היה חזק. Dutchess התעלתה על עצמה כאלת מין ורציתי לחקור את היתרונות של מערכת היחסים החדשה שלנו. העברתי את שכר הטרחה שלה במזומן והחלקתי אותו מתחת לידה. תשלום לה בתור מלווה היה הסכמה משתמעת אבל היא חברה שלי, אז אני רוצה הסכמה מפורשת…

About the author

עורכת administrator