נערות ליווי

Byעורכת

נערות ליווי

הלו הלו,

פאם הייתה שקועה במחשבות. היא לא ידעה בדיוק מה הביא את זה, אבל בכל זאת, שטף של תמונות מיהרו אליה שהיא לא יכלה לכוונן. פאם הייתה בת 22, עמדה 5'8 אינץ' שקלה 50 ק"ג, היו לה עיניים חומות ושיער חום שנפל לאמצע גבה. שדיה היו כוס עליזה של 34C. היא הרגישה מספיק סקסית אבל חשבה שתכונה אחת הבולטת שלה שמה אותה בקטגוריית ה"חם" היה הזין שלה בגודל 10.5 אינץ'. פאם חשבה על עיר הולדתה;. היא ידעה שרוב הנשים הטרנססקסואליות עזבו את עיר הולדתן מהר ככל שיכלו כדי שיוכלו להתחיל מחדש במקום שאף אחד לא ידע שיש להן זין. אבל עבור פאם, האנשים אימצו את המעבר שלה. היא מעולם לא הרגישה נבוכה בגלל זה ולכן מעולם לא הרגישה נאלצת לעזוב. היא הייתה עיירה קטנה טיפוסית שאולי הייתה מתייבשת ונעלמת אלמלא חברת טכנולוגיה מתחילה שבחרה בפאתי העיר כדי לבנות את המפעל שלה. לאחר מכן שתי חברות טכנולוגיה יריבות עשו את אותו הדבר וכעת ל-90% מאזרחי העיר היו משרות בשכר טוב. החיים בעיירה הקטנה היו טובים. לפאם עצמה הייתה ילדות קשה. היא איבדה את שני ההורים בשלב מוקדם בחייה. היא גודלה על ידי דודתה טילי. היא ידעה מגיל צעיר שלהיות ילד זה לא בסדר עבורה. כשהייתה בת 18, למרות שהיא קיבלה הורמונים, הזין שלה גדל לגודל מלא של 10.5". לא היה לה אכפת כי בזמנו התוכנית שלה הייתה לחסוך את הכסף ולעבור את הניתוח למעבר מלא.

חברתה הטובה ביותר של פאם במהלך הלימודים הייתה ילדה בשם מל. פאם תמיד הייתה חנונית מחשבים ומל תמיד הקניטה אותה על זה. כשפאם הפכה לנערה, החברות ביניהם התגבשה והם הפכו כמעט בלתי נפרדים. פאם הייתה לעתים קרובות לישון אצל מל, ובעזרת אמה של מל, איב, הראתה לפאם איך להתלבש ולהתאפר. מסיבת הסיום של מל הייתה עוד שינה מאז איב אפשרה לבנות לשתות אלכוהול במהלך המסיבה. מל חמקה כדי להיות לבד עם החבר שלה ואיב, עצובה בעצמה, פגעה בפאם בת ה-18. פאם איבדה את בתוליה באותו לילה ל-MILF. מספר פעמים. פאם גילתה שהיא יכולה להישאר קשה במשך מספר סיבובים ותמיד הגיעה באותה מידה. תקופת ההחלמה שלה הייתה קצרה, אם היא אפילו נעשתה רכה לאחר הגמרה.

שנה לאחר מכן איב שכנעה את פאם שהיא כנראה יכולה להרוויח הרבה כסף בהיותה אחת מאותן נערות ליווי בתל אביב יוקרתיים. איב חקרה כנראה את המגמה ההולכת וגוברת של ה"פטיש" הטרנסקסואלי באזור. נראה שגברים ונשים כאחד חיפשו כל הזמן טרנססקסואלים כדי לגרד את הגירוד הזה. פאם עיצבה אתר ואפליקציה שעבדו יחד עם האתר ותוך חודשיים היא התחילה לפעול כחלק מקהילת נערות ליווי. החיוב שלה היה גבוה ב-1,000 שקל למפגש של 30 דקות ו-1,500 שקל לשעה שלמה. אבל יום לאחר מכן היה לה דייט ראשון והיא מעולם לא הביטה לאחור. לאחר חודש היא מצאה את עצמה עם 20,000 שקל בבנק, מה ששינה את דעתה לגבי מעבר מלא. היא החליטה לשמור על הזין שלה.

שנה לאחר מכן, בגיל 20, פאם מצאה את עצמה עם מוסטנג GT בתשלום מלא. בית נחמד מאוד שחצי השתלם לה. רשימת לקוחות יציבה אשר גם אפשרה לעצמה את הלוקסוס להיות בררנית ולא להזדקק לכל לקוח פוטנציאלי שהגיע. החיים היו טובים…

About the author

עורכת administrator