נערות ליווי ויותם

Byעורכת

נערות ליווי ויותם

ברוכים הנמצאים,

שמי יותם וזהו סיפורו של גבר על נערות ליווי.

עבר זמן מה מאז שפגשתי בפעם האחרונה אחת מהקהילה של נערות ליווי ומאוד התחשק לי כל כך כיף עם אישה יפה. נכנסתי לאתר שהשתמשתי בו, לאחרונה שמתי לב לזרימה גדולה של בנות ברזילאיות, חלקן נראו לא אמתיות. כולם שמעו סיפורים על כמה טובות הנשים הברזילאיות אז החלטתי לברר בעצמי. עיינתי בפרופילים השונים והוספתי כמה שאהבתי את המראה שלהם לרשימה החמה שלי. למחרת, נכנסתי לראות מי עובד וראיתי כמה מהאנשים שאהבתי עובדים. בחרתי בג'ולין הוט גירל, בת 23, יפה מאוד, שיער כהה ארוך, גבוהה, שזופה, ציצים מזויפים למראה מדהים, התחת הכי מדהים. שלחתי הודעת טקסט ושאלה מתי היא תהיה זמינה לפגישה של שלושים דקות. היא השיבה תוך שניות, ואמרה שהיא זמינה עכשיו יחד עם המיקוד שלה. אישרתי שאוכל להיות אתה בעוד 30 דקות. וההזמנה בוצעה.

קפצתי למקלחת מהירה ונסעתי למיקוד שלה ושמחתי לגלות שיש מספיק חניה בפארק קמעונאי קטן קרוב. שלחתי לה הודעה להגיד שהגעתי. ג'ולין שלחה הודעה עם מספר הבית שלה והלכתי לדלת. הדלת נפתחה, היא עשתה את ההסתרה מאחורי הדלת. הייתי מאוד מרוצה ממה שראיתי כשנכנסתי פנימה. ג'ולין הייתה נחמדה וגבוהה והגוף שלה היה אחד הטובים שראיתי בחיים האמתיים. היא לבשה חזייה ותחתונים קטנטנים תואמים עם גרביים וכתפיות. הזין שלי פועם בציפייה. היא קיבלה אותי בנשיקה על הלחי והובילה אותי לחדר השינה.

נתתי לג'ולין את העמלה של 900 שקל והיא ביקשה ממני להתפשט ועזבה את החדר לכמה דקות. עשיתי בדיוק את זה ובדיוק הורדתי את מכנסי הבוקסר שלי כשהיא נכנסה שוב לחדר מאחורי ונתנה לי מכה שובבה. הסתובבתי והיא התקרבה, חופנת את הביצים שלי ביד אחת. הידיים הרכות והחמות שלה גרמו לזין שלי מיידית. התכופפתי לנשיקה אבל היא הפנתה את ראשה ואמרה "אין נשיקה על השפתיים, רק הצוואר". הייתי די מאוכזב מזה כשכתוב נשיקות צרפתיות בפרופיל שלה, בכל מקרה התחלתי לנשק את הצוואר שלה ולהעביר את הידיים שלי על הגוף היפה שלה בזמן שהיא עשתה את אותו הדבר יחד עם הוצאת הזין הקשה מאוד שלי.

לאחר מכן ג'ולין עברה למיטה והתיישבה על הקצה, הלכתי אחריה והזין שלי היה עכשיו בגובה מושלם כדי שהיא תוכל למצוץ. שמתי לב שיש לה קונדום ביד והיא התקדמה לפתוח אותו ולגלגל אותו על הזין שלי. והתחיל לנשק אותו. בפרופיל שלה היה כתוב שהיא ביצעה דרך הפה בלי קונדום אז שאלתי אותה אבל היא פשוט כישכה אלי באצבע והכניסה את הזין שלי לפיה. שוב התאכזבתי אבל וונאן צעירה ויפהפייה היה עם הזין שלי בפה אז לא התלוננתי יותר מדי.

הטכניקה שלה הייתה הגונה, שינתה את הקצב מאיטי למהיר, לקחה אותי די עמוק אבל לא עד הסוף. היא שיחקה עם הביצים שלי יפה אבל סירבה כשביקשתי ממנה למצוץ אותם קצת. שיחקתי עם השדיים המקסימים שלה כשהיא המשיכה לינוק אותי. ציינתי שאני רוצה לרדת עליה אבל זה שוב נתקל בשלילה. היא נשכבה לאחור ואפשרה לי לשחק בעדינות עם הכוס שלה אבל בלי אצבעות בפנים. היה לה כוס יפה ומסודרת, מגולח לגמרי, דגדגן קטן וחמוד בלט אחרי עידוד כלשהו. אפשר היה לראות שהיא הייתה נחמדה ומהודקת רק על ידי שפשוף סביב הכניסה שלה. כששיחקתי איתה, הכוס הרטוב מאוד, היא המשיכה למצוץ אותי.

אחרי עוד כמה דקות של היניקה העדינה שלה רציתי לזיין אותה. ג'ולין סימנה לי לשכב על המיטה אז נשכבתי במהירות, הזין המוצק שלי מצביע לשמים. היא קפצה עליי, אוחזת בזין שלי ומשפשפת בעדינות את הדגדגן הנפוח שלה כמה פעמים. ג'ולין פלטה גניחות עדינות ויפות של עונג כשהיא עשתה את זה, וזה גרם לי להיות חרמן עוד יותר.

ג'ולין הצמידה לאט את הזין שלי אל הכוס הרטוב והחם שלה והובילה אותי לאט פנימה. גבר הייתה צמודה, הגוף הברזילאי הלוהט שלה נועד רק לזיון. היא עצרה בערך באמצע הפיר שלי והצמידה את הכוס שלה סביבי, זה הרגיש מדהים. ואז היא התרוממה כך שרק קצה הזין שלי היה בתוכה ולאט לאט החליקה לאורך כל האורך שלי. ג'ולין עדיין הידקה את הכוס שלה סביבי ושנינו פלטנו התנשפויות של עונג.

היא התחילה לזיין אותי, מתנדנדת קדימה ואחורה, למעלה ולמטה, מהדקת את הכוס שלה חזק יותר סביב הזין שלי מדי פעם. אלוהים, היא הייתה מזדיינת ויכולתי להרגיש את עצמי מגיע לנקודת האל חזור בקרוב. משכתי אותה אליי כך שהייתי עמוק בביצים. ביקשתי ממנה להשתמש בירכיים הלטיניות האלה כדי לגרום לי לגמור. ג'ולין רק חייכה והתחילה לטחון לתוך הזין שלי. קדימה ואחורה, מצד לצד, סיבוב וחוזר חלילה, עם דופקים קלים מאוד למעלה ולמטה ועדיין משתמשים בשרירי הכוס כדי להצמיד אותי חזק יותר. זה הרגיש כל כך טוב שהראש שלי מסתובב, הביצים שלי התהדקו ולפני שידעתי צרחתי שאני גומר…

About the author

עורכת administrator