ויאגרה סופר פארם

Byעורכת

ויאגרה סופר פארם

יש הרבה סיפורים על ויאגרה סופר פארם. הרבה סיפורים והרבה שאלות. והנה שאלה לדוגמה – האם Revatio מהווה חלופה לויאגרה? לא, Revatio אינה חלופה לויאגרה. Revatio וויאגרה מכילות שתיהן את התרופה הפעילה סילדנפיל. אבל הם נרשמים מסיבות שונות. ויאגרה סופר פארם משמשת לטיפול בהפרעות זקפה (ED). זה בניגוד ל-Revatio, המשמש לטיפול ביתר לחץ דם ריאתי. (זהו מצב הגורם ליתר לחץ דם בריאותי.) למרות שתרופות אלו מכילות את אותה תרופה פעילה, השימושים והמינונים שלהן שונים. כמו כן, Revatio מגיע כטבליות ותרחיף שניתן ליטול דרך הפה, כמו גם בצורה להזרקה. ויאגרה מגיעה רק כטבליות שאתה לוקח דרך הפה. הרופא שלכם ימליץ לכם איזו תרופה עליכם לקחת. והם ירשמו את המינון המתאים ביותר עבורכם.

והנה עוד שאלה – האם יש סיכונים בנטילת ויאגרה סופר פארם עם סמים לא חוקיים, כמו קוקאין? כן, סביר להניח שיש סיכונים בנטילת ויאגרה סופר פארם עם סמים לא חוקיים, כולל קוקאין. למעשה, נטילת ויאגרה יחד עם תרופה לא חוקית הנקראת "פופרס" עלולה להיות קטלנית. "פופרים" מכילים חנקות. שימוש בחנקות עם ויאגרה עלול לגרום ללחץ הדם שלך לרדת בצורה מסוכנת. אין מחקרים שמראים אם זה בטוח לקחת ויאגרה עם סמים לא חוקיים, כמו קוקאין. אז לא ידוע אילו סיכונים עשויים לבוא עם נטילת תרופות אלה יחד. אבל קוקאין הוא ממריץ, ולכן הוא עשוי להגביר את לחץ הדם ואת קצב הלב. ויאגרה פועלת בצורה הפוכה. זה מוריד את לחץ הדם שלך ומרחיב את כלי הדם שלך. מכיוון ששתי התרופות משפיעות על הלב, נטילתן יחד עלולה לגרום לאינטראקציות ותופעות לוואי. מכיוון שהשילוב של ויאגרה וקוקאין, או סמים לא חוקיים אחרים, לא נחקר, הסיכונים אינם ידועים בוודאות.

ושאלה נוספת – האם ויאגרה סופר פארם מטפלת בשפיכה מוקדמת? בשלב זה, ויאגרה אינה מאושרת לטיפול בשפיכה מוקדמת. עם שפיכה מוקדמת, שפיכה מתרחשת מהר מדי. ויאגרה נחקרה אצל גברים עם שפיכה מוקדמת. אבל למחקרים היו תוצאות מעורבות לגבי האם התרופה הייתה יעילה במקור מהימן או לא במקור מהימן. יש צורך במידע נוסף כדי לדעת אם ויאגרה בטוחה או יעילה לטיפול בשפיכה מוקדמת. אם תרצה, שוחח עם הרופא שלך על אפשרות הטיפול הטובה ביותר למצב זה.

ולהלן עוד שאלה – מה צריך לקחת בחשבון לפני נטילת ויאגרה סופר פארם? כמה דברים חשובים שכדאי לדון בהם עם הרופא שלכם כאשר אתם שוקלים ויאגרה כוללים:

הבריאות הכללית שלך

כל מצב רפואי שיש לך

כל תרופה אחרת שאתה נוטל

אינטראקציות

נטילת תרופות, חיסונים, מזונות ודברים אחרים עם תרופה מסוימת יכולה להשפיע על אופן פעולת התרופה. השפעות אלו נקראות אינטראקציות. לפני נטילת ויאגרה, הקפד לספר לרופא שלך על כל התרופות שאתה נוטל, כולל מרשם וסוגים ללא מרשם. תאר גם ויטמינים, עשבי תיבול או תוספי מזון שאתה לוקח. הרופא או הרוקח שלך יכולים לספר לך על כל אינטראקציה שהפריטים הללו עלולים לגרום עם ויאגרה.

אינטראקציות עם תרופות או תוספי מזון – ויאגרה יכולה ליצור אינטראקציה עם מספר סוגים של תרופות. תרופות אלו כוללות:

תרופות חנקות, כגון ניטרוגליצרין (ניטרו-דור)

תרופות חוסמי אלפא, כגון פרזוזין (מיניפרס)

תרופות ללחץ דם, כולל אמלודיפין (Norvasc)

תרופות ל-HIV כגון ritonavir (Norvir)

תרופות שאינן ויאגרה המשמשות לבעיות זיקפה (ED), כגון:

tadalafil (סיאליס)

ורדנפיל (לויטרה)

תרופות המשמשות ליתר לחץ דם ריאתי, כולל סילדנפיל (Revatio)

About the author

עורכת administrator