הסיפור שלי מליל אמש

Byעורכת

הסיפור שלי מליל אמש

 

זה היה יום ככלל הימים, נשכבתי על המיטה, הסתכלתי על השעון ופתאום אני קולט שאני מאחר לעבודה, אבל הבעיה היותר חמורה זה שמישהי שאני לא מכיר שכבה לידי במיטה. היא הייתה הרבה יותר רגועה ממני, אני לעומתה לא ממש זכרתי מה גרם לה להיות רגועה ואז, לקח לי כמה שניות כדי להיזכר מה היה שם בלילה הקודם.

פגשתי אותה בבר, אין לי מושג מי היא, אבל כמוני, היא רצתה גוד טיים ולאחר שיחה מדהימה גם זרמנו למיטה.

השדיים החשופים שלה בצבצו מהבגד, זה חירפן אותי, חשבתי לעצמי, אולי סיבוב חוזר עבור הזקפה של הבוקר.

היא מנומנמת אבל חצי ערה, דופקת לי חיוך כזה וחושפת שיניים, אני ממהר, אני חייב לעשות את זה מהר, בלי יותר מדי גינונים.

היא לקחה לי את היד והובילה אותה ישר לזין שלי, היא עטפה את הזין שלי עם היד שלה, משפשפת בעדינות ואז בחוזקה ושוב, אני עומד להתפוצץ ועדיין, לא מוכן לוותר על להיות בתוכה בדיוק כמו באותן דירות דיסקרטיות .

הזין שלי נמתח עוד קצת, אני חייב לרוקן את "המחסנית" שלי בתוכה, אני חושב לעצמי ואז, מבלי לחשוב יותר מדי, היא מרימה אליי את האגן שלה ואני מכניס לה, חודר לאט ואז במהירות, חודר בעוצמה ורואה איך זה מדליק אותה אפילו יותר.

אני והיא פולטים גניחות של הנאה, אי אפשר להפסיק את זה, נכנסו ללהט שבדבר, אני רותם את הידיים שלה למיטה, כל חדירה, אני לוחץ על מפרק כף היד שלה יותר ויותר.

אני חודר עוד כמה פעמים ואז מרגיש איך פורץ ממנה זרע האהבה הזה, המושלם הזה אל תוכה. היא מתמוגגת, פורצת בצחוק גדול.

היא שמה את הידיים שלה מתחת לישבן שלי, גורמת לי לחדור אליה שוב, אני נח כמה דקות ואז ממשיך, חודר אליה בחוזקה, יש לך זקפה שלא נגמרת, היא אומרת לי ואני מרגיש שעוד שנייה אני מתפוצץ בשנית.

אני נעמד ומרגיש שאני חייב לגמור לה בתוך הפה, לתוך השפתיים העבות, המדהימות האלו שלה, אני מחדיר את הזין לפה שלה וגומר לה כמו מטורף, היא אוחזת חזק את צידי הישבן שלי ופשוט נותנת לזה לקרות.

אני נח על הרצפה יחד איתה, פתאום מביט בשעון וקולט שבאמת מאוחר… אני בורח לה . "יש אוכל טעים במקרר, תשאירי את המפתח מתחת לשטיחון" אומר ובורח כלא הייתי.

About the author

עורכת administrator