אושרת בעיסוי אירוטי לוהט

Byעורכת

אושרת בעיסוי אירוטי לוהט

שלום לכולם,

קוראים לי אושרת ואני עוסקת בתחום של עיסוי אירוטי. עיסוי אירוטי הוא תחום ענק. ולהלן הסיפור שלי על עיסוי אירוטי –

2 הלקוחות הראשונים שלי להיום היו מדהימים בדרכם שלהם. מרק היה איש שחור מאוד תלוי שלא יכול היה להחזיק את המטען שלו ברגע שהוא דחף כל סנטימטר במורד גרוני. הוא הבטיח לחזור בשבוע הבא כדי לזיין אותי כמו שצריך, ואני לא יכולה לחכות. אריק היה הלקוח הבא שלי והוא היה אושר טהור. הוא הרשה לי לחלוב לו את הערמונית והוא אכל כוס כמו לסבית מקצועית. הרצל היה הלקוח האחרון והאחרון שלי להיום. כשהגיע, קיבלתי את פניו בחיבוק גדול והודיתי לו על כך שהוא נאמן לי. הדברים התחילו כמו ש-2 האחרונים עשו כשעזרתי לו להתפשט והתגרתי קלות בזין שלו על ידי שפשוף הציצים המכוסים שלי בו בדרכי למעלה. הרצל היה סקסי להסתכל עליו לבוש, אבל כשהורדתי את הבגדים שלו, הפה שלי דמע והכוס שלי התחיל לטפטף. הוא היה הר של אדם. גבוה מעל 6' עם מבנה גוף עבה, שבשבילי הוא פשוט טעים.

שמתי את הרצל על השולחן והעיסוי התחיל כמו שהם תמיד עושים כשאני מתחילה בכתפיים וירדתי אל התחת שלהם. החלטתי לשנות קצת את העניינים הפעם והסרתי בשקט את תחתית השפשוף שלי לפני שקמתי על השולחן בפישוק ראשו כדי שאוכל להגיע טוב יותר לתחת שלו. הרגשתי חרמנית במיוחד מכיוון שהסיפוק היחיד שקיבלתי באותו יום היה בעל פה משמני הלקוחות האחרונים. יכולתי להריח את הכוס שלי ברגע שהורדתי את החלק התחתון שלי, אז אני יודעת שהריח נשאר באפו של הרצל. עסיתי באיטיות ובחושניות את ישבנו והקפדתי לשפשף את ידיי גם בביצים ובסדק הישבן שלו. ברור שהרצל התקשה כי הוא הרים את ישבנו באוויר כדי להתאים את הזין שלו. ברגע שהוא חזר למטה, חזרתי לעיסוי שלו ווידאתי שגם הידיים שלי משפשפות את הזין שלו.

החלטתי לשנות דברים שוב, אז ירדתי מהשולחן, הסרתי את החוטיני, חזרתי לתנוחה, וביקשתי ממנו להתהפך בזמן שאני משתרכת על ראשו ללא חוטיני. הוא שאל אם אני בטוח וששששששש ואמרתי לו להתהפך. הוא התהפך וקול הנשימה הנשמעת שלו הרטיב אותי כל כך עד שכמעט עמדתי לטפטף על פניו. שאלתי אותו אם הוא אוהב את הנוף והוא מיד קבר את פניו בתחת ובכוס שלי. התרחקתי ממנו ואמרתי לו שיש זמן לזה ברגע שדיברנו על כל השירותים והעמלות וליהנות מהעיסוי ומהנוף. עיבדתי את העיסוי שלי סביב איברו העבה והקשה במורד רגליו, והקניתי אותו עד לנקודת השבירה שלו.

הוא עזר לי לרדת מהשולחן וביקש את השירותים והמחירים. הוא בחר לתפקיד 69 בעל פה עלי ועליו, עם טיפול פנים. הוא נשכב ואני התפשטתי בשבילו לפני שהגעתי לעמדה 69 איתו. הוא לא יכול היה לחכות עד שהפה שלו על הכוס שלי והוא היה פנטסטי באכילת כוס. נהניתי לשבת קצת על הפנים שלו ואז נשענתי למטה ובלעתי את הזין הקטן שלו בשלמותו. מצצתי והקניתי במומחיות את הזין והביצים שלו ויכולתי לראות שהוא מתקרב לגמור אז הפסקתי למצוץ ונתתי לו להתאושש על ידי התיישבתי ונהנה מהתקיפה שלו על הכוס והתחת שלי. רק כמה רגעים לאחר מכן, הרמתי את עצמי והשפרצתי על פניו ואל פיו. ואז אמרתי לו לקום ואז לזיין אותי בפנים עד שהוא מוכן לצייר לי את הפנים.

כרעתי על הברכיים והוא עמד מלפנים והלך לעבוד על הפנים שזיין אותי. ליטפתי את הביצים שלו וסחטתי אותם בעדינות בזמן שהוא מזיין את פניי בגסות. הייתי צריך קצת אוויר, אז הצעתי לו את הציצים שלי לזיין לזמן מה. כריס היה בגן עדן אבל הוא ניסה כמיטב יכולתו לזיין את הציצים שלי בכוס F אבל הוא התקשה. אז התרחקתי ודרשתי שהוא יזיין את הפנים שלי עם ה"זין הגדול" שלו. זה בטח עשה את העבודה, כי 10 שאיבות מאוחר יותר, הוא יצא החוצה והתחיל לירות את תותח ההצטיינות שלו על הפנים שלי. הוא בא כל כך קשה וכל כך הרבה!!! 3 החבלים הראשונים היו גדולים בטירוף ופשוט הייתי חייב לטעום טרי מהזין שלו אז לקחתי מהר את הזין שלו לפה שלי והוא כמעט חנק אותי עם התקיעות שנותרו שלו. כשהוא סיים לגמור, התיישבתי על עקבי וסחבתי את הזרע שלו בפה שלי כדי לא רק לתת לו הצגה אלא ליהנות ביסודיות מההצטיינות שלו. בלעתי את הזרע שלו כמה שיותר סקסי ופתחתי את הפה שלי כדי להראות לו איזו עבודה טובה עשיתי. אחר כך ביקשתי ממנו להיות ג'נטלמן ולהשתמש בזין שלו בחביבות כדי לגרוף את הזרע שלו מהפנים שלי ולהאכיל אותי…

About the author

עורכת administrator